Rezultati natječaja za dodjelu stipendija

29.10.2018 - 18:00

Po provedenom natječaju za dodjelu stipendija koji je bio otvoren od 03.listopada  do 19. listopada 2018.godine Načelnik Općine Bale Edi Pastrovicchio, na prijedlog Povjerenstva za dodjelu stipendija donio je zaključak o dodjeli stipendija u iznosu od 800,00 kn odnosno 1.000,00 kn mjesečno redovitim studentima s područja općine Bale za akademsku 2018./2019. godinu i to: Borna Šetić, Erik Jakov Leko, Antonia Drandić, Andrea Vellico, Kristina Vellico, Marko Cunj, Tina Paretich, Nina Žufić i Arnea Zuanić.

Dok je nastavak dodijele stipendije odobren studentima koji su upisali studij prethodnih akademskih godina a koji su priložili dokaz o upisu na višu godinu studija i to: Valentina Knezović, Maja Debeljuh, Vjekoslav Šetić, Elena Cuccurin i Aleksandar Lukić.

Sa svim stipendistima bit će potpisan ugovor, a o načinu potpisivanja biti će obaviješteni usmenim putem.