Thumbnail Novosti

Blagdanska čestitka Načelnika Općine Bale

24.12.2018

Božić je blagdan koji zrači vjerom i optimizmom, a ovi blagdanski dani su vrijeme darivanja, opraštanja i novih početaka. Božićni dani, uistinu, bude ono najbolje u svakom čovjeku te nas nadahnjuju na toleranciju i poštivanje, solidarnost prema bližnjima te vjeru i nadu u nove početke.

Želim Vam da u tom božićnom duhu, s još više zajedništva i tolerancije, nastavimo razvijati naše mjesto kao zajednicu u kojoj je ugodno živjeti. Zajednicu u kojoj zajedničkim razumijevanjem i dobrom voljom svatko od nas može utjecati na stvaranje boljeg sutra te zajednicu koja je uvijek spremna pomoći drugome.

Sa željom da osjetite blagdansku radost i provedete blagdanske dane u miru, ljubavi i međusobnom razumijevanju, želim Vam svima u ime Općine Bale i svoje osobno čestit i blagoslovljen Božić te uspješnu i sretnu novu 2019. godinu.

Načelnik Općine Bale
Edi Pastrovicchio