Thumbnail Novosti

Druga dječja biciklijada - Mliječna staza 2021

04.06.2021

Koordinacijski odbor Općina Bale-prijatelj djece u suradnji sa Turističkom zajednicom općine Bale planira organizirati u rujnu 2021. godine „Drugu dječju biciklijadu“ koja bi se ponovo usmjerila i na UNICEF-ov projekt „Mliječna staza 2021“ i time bi se dala podrška djeci s teškoćama i poboljšavanju njihovih životnih uvjeta.

Pozivamo sve roditelje da se sa svojom djecom uključe u sudjelovanje na Drugoj dječjoj biciklijadi i u virtualnu i inkluzivnu Mliječnu stazu te da sudjeluju putem aplikacije atlasGo.

Ukoliko se želite uključiti iznimno je bitno da do srijede dostavite podatke Turističkoj zajednici ili Općini Bale na opcina@bale-valle.hr budući da su rane prijave do 15.06.

Općina Bale će i ove godine financirati kotizaciju za mlađu djecu do 12 godina.

Koordinacijski odbor Općina Bale - prijatelj djece