Thumbnail Novosti

NAČELNIK OPĆINE BALE DODJELIO NOVČANU NAGRADU USPJEŠNOM SPORTAŠU TIANU BARIČEVIĆ

21.09.2022

Načelnik Edi Pastrovicchio je održao prijem za brončanog Tiana Baričevića, mladog i perspektivnog sportaša koji je osvojio broncu na Državnom kadetskom prvenstvu u boćanju u Jadranovu koje se održalo ove godine od 20. do 22. srpnja. Broncu je osvojio u disciplini brzinsko štafeta - parovi. Osim bronce, Tian je osvojio mnogobrojne nagrade tijekom 2022. godine pa tako i nosi naslov prvaka Istre na Županijskom prvenstvu u parovima u štafetnom izbijanju, prvak u krugu, treći pojedinačno klasično i treći u brzinskom izbijanju.
Svake godine Općina Bale nagrađuje vrijedne i uspješne sportaše jer za postizanje rezultata stoji naporan rad kako sportaša tako i roditelja.

Općina Bale – Valle želi Tianu još puno uspjeha u daljnjem radu.