Thumbnail Novosti

OBAVIJEST O POVEĆANJU BOŽIĆNICE ODREĐENOJ SKUPINI GRAĐANA

OBAVIJEST-AVVISO

O povećanju božićnice umirovljenicima čiji iznos mirovine ne prelazi 400,00 Eura mjesečno

Općina Bale-Comune di Valle, će prilikom isplate božićnica u 2023. godini, uvećati iznos samo onim umirovljenicima i starijima od 65 godina čiji iznos mirovine ne prelazi 400,00 eura mjesečno.

Pravo na dodjelu povišene božićnice imaju gore navedeni umirovljenici i stariji od 65 godina koji imaju prebivalište u Balama najmanje 10 godina.

Za ostvariti navedeno pravo, potrebno je u ured pisarnice Jedinstvenog upravnog odjela Općine Bale, na adresi Trg Tomaso Bembo 1, dostaviti dokaz o zadnjoj zaprimljenoj mirovini (odrezak zadnje mirovine) do zaključno 01.12.2023. godine.

Uvećanu božićnicu će dobiti svi koji do navedenog datuma budu dostavili dokaz o mirovini.