Thumbnail Novosti

Paljenje prve adventske svijeće u Balama

23.11.2021

Obzirom na dolazeće blagdane i početak došašća, Općina Bale započela je s pripremama obilježavanja jednog od najljepših razdoblja u godini. Budući da je adventski vijenac jedan od simbola toga razdoblja, ove godine, 28.11. (nedjelja) s početkom u 13:00 sati ispred Trga La Musa, Općina Bale i Turistička zajednica općine Bale u suradnji sa župnim zborom Runolist organizira paljene prve adventske svijeće na adventskom vijencu čime će se ujedno obilježiti početak adventa u Balama. Važnost i značaj paljenja prve svijeće predstavit će župnik Joško Listeš, dok će prigodni program župnog zbora Runolist uveličati sam događaj.

Pozivamo Vas, na ugodno druženje u predblagdanskom raspoloženju, uz fritule i kroštule koje pripremaju članice Udruge umirovljenika Bala i rum punč te topli čaj koje će za sve posjetitelje osigurati Općina Bale.