Thumbnail Novosti

Prijem državnog prvaka Marca Opšivaća

15.07.2021

Baljanin Marco Opšivać iz Kickboxing Kluba "BUDOKAI ROVINJ“ je na održanom „Hrvatskom Kickboxing Prvenstvu za Juniore i Seniore“ u kategoriji - 75 kg osvojio titulu državnog prvaka i time potvrdio svoju kvalitetu i nastavak izvrsnih rezultata. Tom prigodom u Općinskoj vijećnici danas su načelnik Edi Pastrovicchio i Pročelnica Jedinstvenog upravnog odjela Irina Gobbato upriličili prijem za državnog prvaka Marca Opšivać te mu uručili bon u vrijednosti od 800,00 kn. Na prijemu se razgovaralo i o zanimljivim idejama i prijedlozima a Općina Bale će našem državnom prvaku pružati daljnju podršku u bavljenju vrhunskim sportom.

Pohvalno je kako usprkos bavljenju vrhunskim sportom naš sugrađanin i stipendist uskoro završava i Kineziološki fakultet. – naglasio je načelnik Edi Pastrovicchio