PRIJEM ZA ODLIKAŠE

05.07.2019

Nakon prijema najboljih sportaša, Načelnik Općine Bale Edi Pastrovicchio održao je danas, 05. srpnja 2019. godine u Kaštelu prijem za izvrsne učenike iz Općine Bale osnovnih i srednjih škola.

Iz Osnovne škole to su: Tania Sejdinović, Nika Drandić, Sara Šabić, Marta Tolić, Antea Baričević, Maja Eva Leko, Agata Vratović, Mia Žufić, Lara Kukec, Karla Drandić, Philip Paretić i Antonella Drandić

Iz srednje škole to su: Ana Mišan, Rene Nicole Bissi, Nika Šetić i Lucija Drandić

Riječ je o učenicama i učenicima koji su razred prošli s odličnim uspjehom, na čemu im je čestitao načelnik, zamjenik načelnika Sandi Drandić i Pročelnica Irina Gobbato.

Izvrsni su učenici nagrađeni i prigodnim darom od Općine Bale, bonom u vrijednosti od 200,00 kn za osnovnoškolce, odnosno 400,00 kn za srednjoškolce.