Thumbnail Novosti

Rezultati natječaja za dodjelu stipendija

19.11.2021

Po provedenom natječaju za dodjelu stipendija koji je bio otvoren od 23. rujna do 22. listopada 2021.godine Načelnik Općine Bale Edi Pastrovicchio, na prijedlog Povjerenstva za dodjelu stipendija donio je zaključak o dodjeli stipendija u iznosu od 800,00 kn odnosno 1.000,00 kn mjesečno redovitim studentima s područja općine Bale za akademsku 2021./2022. godinu i to: Marsel Šetić, Aleksandar Lukić i David Grgurić.

Dok je nastavak dodijele stipendije odobren studentima koji su upisali studij prethodnih akademskih godina a koji su priložili dokaz o upisu na višu godinu studija i to: Arnea Zuanić, Karla Jurković, Nikolina Jurković, Lucija Drandić, Marta Orbanić, Sara Marmilla, Andrea Vellico, Toni Šetić, Borna Šetić, Paola Eva Leko, Gabriela Šuta, Nina Žufić.

Sa svim stipendistima bit će potpisan ugovor, a o načinu potpisivanja biti će obaviješteni usmenim putem.