Thumbnail Novosti

Viber naljepnice na baljanskom narječju

21.04.2021

Suradnjom Općine Bale, Turističke zajednice općine Bale i Zajednice talijana Bale povodom dana Općine Bale, blaženog Julijana, izrađene su Viber naljepnice i to na baljanskom narječju. Od danas je građanima na raspolaganju prvih 6 prigodnih Viber naljepnica, poput “Bon San Xuian”, “Bondi'”, „Bona sera“, „Bona noto“, „Vola ti veghi“, „Che ti feghi“, koje su ilustrirane s prigodnim motivima Bala.

"Vjerujem da će se ove zabavne naljepnice na baljanskom narječju svidjeti svim generacijama te da će ih naši građani rado koristiti i dijeliti", rekao je načelnik Općine Edi Pastrovicchio.

Baljani, ali i svi viber korisnici od danas mogu besplatno preuzeti ovaj originalan set naljepnica čija je maskota seta simpatični leptirić kao simbol Bala. Dizajn potpisuje Halo Istra j.d.o.o. iz Pazina.
Viber stickersi će se nadopunjavati prigodnim motivima vezanim uz blagdane i druge prigode.

Preuzmite ovaj paket naljepnica klikom na sljedeći link, dijelite i uživajte!