BOŽIĆNI KONCERT 2023. Novosti

BOŽIĆNI KONCERT 2023.

19.12.2023

Pozivamo sve građane na tradicionalni Božićni koncert koji će se održati u Sportskoj dvorani u Balama, u petak 22.prosinca 2023.godine s početkom u 18:00 sati. Očekuje Vas iznimno bogat i sadržajan program stoga Vas toplo pozivamo da dođete i pridružite nam se u slavlju.
Nakon pozdravnog govora i uvodne prezentacije o projektima općinskog načelnika Edija Pastrovicchia, nastupaju:

-           Eric Paretić i Chiara Barbieri – mladi pjevači Zajednice talijana Bale

-           ritmika Zajednice talijana Bale

-           crkveni zbor „Runolist“

-           zbor Udruge umirovljenika Bale

Slijedi tradicionalna Tombola sa bogatim nagradama s prvom nagradom za tombolu  2 noćenja na bazi polupansiona za 2 osobe u Terme Jezerčica.
Za svakog uzvanika osigurali smo na dar baljanski kalendar za 2024.godinu i novi broj izdanja „Baljanskog lista“.
Po završetku službenog dijela pozivamo vas na koncert „Franko Krajcar trio“ s početkom u 20:00 sati na Trgu Tomaso Bembo.
Otvorite svoja srca i uveličajte ovu večer svojim prisustvom i podijelimo svi zajedno duh Božića.