Čestitka Načelnika školarcima Novosti

Čestitka Načelnika školarcima

06.09.2021

Dragi učenici, poštovani roditelji, učitelji, nastavnici i svi ostali djelatnici želim Vam sretan početak nove školske 2021./2022. godine.

Na poseban način, dobrodošlicu i uspješan početak školske godine želim našim prvašićima s nadom da će se ova školska godina održati u normalnijim uvjetima od prethodne kako bi se djeci osigurao rast i razvoj u što boljim uvjetima. Kako bismo što bezbolnije prošli kroz predstojeću školsku godinu te kako bismo zaštitili jedni druge, Hrvatski zavod za javno zdravstvo i Ministarstvo znanosti i obrazovanja donijeli su Upute kako spriječiti širenje epidemije u školama i predškolskim ustanovama.

Upute možete naći na slijedećoj poveznici:

Želim vas obavijestiti da su još uvijek u tijeku radovi na dogradnji zgrade škole i vrtića te vas molimo za razumijevanje i strpljenje. Radovi su u završnoj fazi te slijedi tehnički pregled.

Izuzetno sam ponosan i sretan što ćemo po prvi puta imati i jasličku grupu koja će započeti s radom 01.10.2021.

Do kraja ovog tjedna trebala bi biti montirana i u funkciji nova kuhinja.

Nova oprema za školu ( školski namještaj, pametne ploče, računala i ostalo) je u tijeku isporuke.

Dragi sugrađani, vidimo se svi zajedno na svečanom otvorenju o kojem ćete biti pravovremeno obavješteni!!!

Vaš Načelnik
Edi Pastrovicchio