City
Donacija opreme Odjelu internističke onkologije s hematologijom i Dnevnoj bolnici u Općoj bolnici Pula Novosti

Donacija opreme Odjelu internističke onkologije s hematologijom i Dnevnoj bolnici u Općoj bolnici Pula

02.11.2022

Jutros je u prostorijama Opće bolnice Pula svečano održana primopredaja donacije opreme namijenjene Odjelu internističke onkologije s hematologijom i Dnevnoj bolnici. Na inicijativu naše sugrađanke Marije Patljak Bilić donirano je pet komada stalaka za infuziju radi poboljšanja uvjeta boravka pacijenata na Odjelu internističke onkologije i hematologije i Dnevna bolnica u Općoj bolnici Pula.

Naime, u mjesecu listopadu,  na inicijativu naše sugrađanke Marije Patljak Bilić zajedničkom šetnjom u Golašu obilježen je mjesec borbe protiv raka dojke povodom kojeg su se simboličnom kotizacijom prikupljala sredstva za kupnju opreme internističkoj onkološkoj ambulanti u Općoj bolnici Pula. U akciju se uključila i Općina Bale te je danas izvršena primopredaja kupljenih stalaka.

Primopredaji su nazočili: doc.dr.Dragan Trivanović, doktorice Anuška Budisavljević i Antonija Salamun, medicinske sestre Sanja Kliman i Petra Popović, Marija Patljak Bilić i općinski načelnik Edi Pastrovicchio.