City
Javni poziv za dostavu prijedloga za pripremu izrade Proračuna Općine Bale za 2021. godinu Novosti

Javni poziv za dostavu prijedloga za pripremu izrade Proračuna Općine Bale za 2021. godinu

15.09.2020

U pripremi je izrada prijedloga  Proračuna Općine Baleza 2021. godinu.

Stoga, pozivamo sve zainteresirane građane, fizičke i pravne osobe da dostave svoje prijedloge i sugestije u svezi izrade Proračuna Općine Bale za 2021. godinu, te na taj način aktivno sudjeluju u kreiranju Proračuna.

Svi u roku pristigli prijedlozi razmotrit će se, a oni koji budu prihvaćeni ugradit će se u konačan prijedlog Proračuna koji će biti dostavljen Općinskom vijeću na razmatranje i usvajanje.

Rok za dostavu prijedloga je 15.10.2020. godine. Prijedlozi se mogu predati u pisarnici Općine ili uputiti poštom na adresu: Općina Bale, Trg Tomaso Bembo , 52211 Bale ili poslati elektronskom poštom na adresu: opcina.bale@pu.t-com.hr.

Općinski načelnik
Edi Pastrovicchio