Još jedna mjera pomoći poduzetnicima Novosti

Još jedna mjera pomoći poduzetnicima

28.12.2020

Ugostitelji se oslobađaju plaćanja komunalne naknade i zakupa poslovnih prostora u vlasništvu Općine Bale

Općinsko vijeće Općine Bale je na prijedlog Načelnika Edija Pastrovicchia na svojoj posljednjoj sjednici u ovoj godini, jednoglasno donio odluku prema kojoj se ugostiteljima pogođenima krizom uslijed epidemije korona virusa  prestaje naplaćivati komunalna naknada te zakupnina za poslovne prostore u vlasništvu Općine Bale.

Inače, ovo je treći paket mjera pomoći za gospodarstvo koje je u ovoj godini donijela Općina Bale.

Mjera se odnosi na sve one poduzetnike i obrtnike kojima je temeljem Odluke o nužnim epidemiološkim mjerama kojima se ograničavaju okupljanja i uvode druge nužne epidemiološke mjere i preporuke radi sprječavanja prijenosa bolesti COVID-19 putem okupljanja, Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske, obustavljen rad i trajat će do kraja navedenih mjera iz Odluke.