City
MAŠKARANI DANI U BALAMA Novosti

MAŠKARANI DANI U BALAMA

06.02.2023

Počinju „Maškarani dani u Balama“ sa dječjom povorkom koja u subotu 11.02.2023. u 11 sati kreće ispred sportske dvorane, a na Trgu La Musa organizirana je i animacija za najmlađe uz Zemlja Zabave.

Sljedeće subote (18.02.2023.) u suradnji sa Turističkom zajednicom, Savjetom mladih Općine Bale i Zajednicom talijana Bale održati će se maskenbal sa bogatim nagradama za najbolje maske (pršut, sir, kašeta piva, večere i još mnogo toga). Za zabavu biti će zaduženi The Gig savers i DJ Fabian. Kino sala, od 21 sat.

Program završavamo sa „Baljanskim maškaranim pirom“ kojega će naši penzioneri Udruga Umirovljenika Bale upriličiti u utorak 21.02.2023. Povorka kreće sa Trga La musa u 16:00 sati nakon čega slijedi paljenje pusta u 18:00 sati ispred Kino sale uz zakusku i druženje.

Pozivamo sve zainteresirane (velike i male) da nam se pridruže u ovim karnevalskim danima.