City
Načelnik Bala Edi Pastrovicchio sudjelovao na panelu Modular Homes Expo u Zagrebu Novosti

Načelnik Bala Edi Pastrovicchio sudjelovao na panelu Modular Homes Expo u Zagrebu

10.05.2023

Na održanom Modular Homes Expo 2023 - Arena Zagreb sudjelovao je i naš načelnik Edi Pastrovicchio te zamjenik gradonačelnika Grada Zagreba Luka Korlaet i arhitekt Siniša Zdjelar i to na panelu "Kako montažnu gradnju primijeniti u gradovima s postojećim urbanističkim planovima i primjer uspješnosti".
Izložba Modular Homes Expo 2023 sa 40-ak tvrtki izlagača iz 7 država okuplila je vodeće proizvođače montažnih i modularnih objekata u Europi kako bi predstavili svoje najnovije proizvode. Osim same izložbe proizvođača, održavaju se i brojni paneli s aktualnim stručnim temama.
Ovo je bila prva ovakva izložba u Hrvatskoj i Europi, koja je na jednom mjestu okupila brojne proizvođače modularnih i montažnih kuća radi povezivanja, razmjene ideje i predstavljanja najnovijih proizvoda, ali možda još i važnije, nastojala educirati posjetitelje o stvaranju održive budućnosti izgradnjom zelenih, energetski učinkovitih i samodostatnih montažnih kuća