City
Obavijest Novosti

Obavijest

14.05.2024

Od 15.05. do 15.10. počinje naplata parkirališta: Val de Godena, Trg La Musa i Grote. Ove godine imamo I zonu parkinga - Val de Godena, Trg La Musa po cijeni parkinga od 1,30eur/sat, i II zonu parkinga - Grote po cijeni parkinga od 1,00eur/sat. Svim građanima kao i domaćim te inozemnim posjetiteljima i ove godine omogućeno je brže i  povoljnije plaćanje parkiranja odnosno satnih parkirnih karti, i to putem besplatne Bmove mobilne i web aplikacije.  Radi se o obliku plaćanja parkinga putem brze i jednostavne aplikacije Bmove kojom se omogućava plaćanje parkiranja na području cijelog grada bez dodatnih troškova.
Poslovni korisnici u mogućnosti su dobiti R1 račun za plaćenu uslugu.
Osim preko aplikacije, parking se može platiti i SMS-om,  broj SMS-a za I zonu glasi : 709211, a za II zonu glasi 709212
Korisnici koji imaju pravo na godišnju parkiranu kartu  mogu istu kupiti na ovlaštenom prodajnom mjesta za kupnju parkirnih karata u Općini Bale, Trg Tomaso Bembo 1.
Upoznajemo da će Upravitelj parkirališta početi s provjerom valjanosti parkirnih karata.