Održan međunarodni sajam Modular Homes Expo 2023 Bale-Valle Novosti

Održan međunarodni sajam Modular Homes Expo 2023 Bale-Valle

20.06.2023

Na velikoj sajamskoj manifestaciji Modular Homes Expo u baljanskoj sportskoj dvorani i oko nje ovog su se vikenda okupili najbolji proizvođači u industriji montažnih i modularnih kuća iz nekoliko europskih zemalja. Jedna od poveznica svih proizvođača jest da materijal za gradnju dobavljaju iz zapadne ili sjeverne Europe, bez obzira u kojoj zemlji proizvode.

Organizatorica europskog sajma montažnih i modularnih konstrukcija je Katarina Antešić.

Obilazak sajma Modular Homes Expo u Balama predvodio je predsjednik vlade Republike Hrvatske Andrej Plenković uz Željka Uhlira, državnog tajnika u Ministarstvu prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine, Ivicu Božana, člana uprave Glasa Istre, načelnika općine Bale Edija Pastrovicchio, te župana Istarske županije, Borisa Miletića.