Održana konferencija u kampu Mon Perin povodom 2. izdanja Dana nogometa Branka Bubića Novosti

16.04.2024

Na konferenciji za medije su projekt predstavili predsjednik NK Istra 1961, g. Branko Devide Vincenti, delegat LALIGA, g. Esteban Casado te predstavnik Baskonia-Alavés Grupe, g. Alberto Fernández Canelo.

Potom je uslijedila konferencija u sklopu same manifestacije u Balama.

Obuhvaćene su teme sporta, turizma, poslovanja i infrastrukture, a paneliste donosimo u nastavku:

TV prava u Hrvatskoj: Branko Devide Vincenti (NK Istra 1961), Esteban Casado (LALIGA), Ante Cicvarić (HNS), Ivica Blažičko (VOX-nogomet)

Turizam i sport: Fabio Ivinić (NK Istra 1961), Boris Žgomba (UNILINE, HGK), Ivan Herak (ACI d.d.), Manuela Kraljević (Arena Hospitality Group), Edi Pastrovicchio (Općina Bale)

Nogometna infrastruktura: Esteban Casado (LALIGA), Marko Paliaga (Grad Rovinj), Siniša Zdjelar (ZDL Arhitekti), Mikel Lauzurica Evolet (NK Istra 1961), Krešimir Šamija (Ministarstvo turizma i sporta), Ante Cicvarić (HNS).