Otvorenje dentalne klinike „Vallis dent“ u sklopu hotela La Grisa u Balama Novosti

Otvorenje dentalne klinike „Vallis dent“ u sklopu hotela La Grisa u Balama

03.05.2023

Prva privatna stomatološka ordinacija u općini Bale – Vallis dent svečano je otvorila svoja vrata u sklopu proslave Dana Općine Bale. Ordinacija se nalazi u sklopu zdravstvenog centra u kojem pacijentima stoje na raspolaganju i dermatološka te ginekološka ordinacija, a koje će zajedničkim snagama pridonijeti razvoju i napretku zdravstvenog turizma u Balama te tako još jednom opravdati zasluženu titulu jedne od najuspješnijih malih općina u Hrvatskoj.
Načelnik Općine Bale Edi Pastrovicchio izrazio je zadovoljstvo činjenicom da je David Opšivač, dr.med.dent. nakon završene specijalizacije iz stomatološke protetike upravo u Balama odlučio otvoriti vrata svoje ordinacije koja na jednom mjestu pruža sve specijalističke usluge iz područja stomatologije, čime je stanovnicima Bala omogućen nadstandard stomatoloških usluga, ali i dodatan vjetar u leđa turističkom potencijalu općine Bale.