Otvorenje drugog kampa NK Istre u Balama Novosti

Otvorenje drugog kampa NK Istre u Balama

06.12.2023

Danas je u Balama svečano otvoreno drugo igralište kampusa NK Istre a vrpcu su prerezali predsjednik Istre 1961 Branko Devidé Vincenti i načelnik Općine Bale Edi Pastrovicchio.

Branko Devidé Vincenti iskazuje zadovoljstvo uvjetima na terenu gdje će prva momčad istarskog prvoligaša odrađivati svoje treninge i tako doprinijeti daljnjem razvoju samog kluba. U planu je još izgradnja dodatna dva terena i zgrade s popratnim sadržajima za što je projekt već gotov.

Načelnik Edi Pastrovicchio također zadovoljan što su rezultati u tako kratkom roku vidljivi. Od prvog kontakta s nadležnima iz kluba je prošlo svega nešto više od godinu i pol te ga raduje suradnja i smjer u kojemu ista ide.

Prva momčad je ovom prilikom odradila i prvi trening a zadovoljstvo kvalitetom izjavio je i kapetan ekipe Slavko Blagojević.

Nk Istri želimo puno uspjeha u daljnjem radu i rezultatima.