POSJET OPĆINI KALINOVAC POVODOM DANA OPĆINE I OBILJEŽAVANJA LUKOVA V KALNOVCU Novosti

POSJET OPĆINI KALINOVAC POVODOM DANA OPĆINE I OBILJEŽAVANJA LUKOVA V KALNOVCU

20.10.2023

Djelatnici Općine Bale-Valle su od 16. listopada 2023. godine bili u posjeti prijateljske Općine Kalinovac kojom prilikom su prisustvovali svečanoj sjednici te podravske općine.

17. listopada, zajedno s djelatnicima Općine Kalinovac i prijatelja iz sjeverno - makedonske općine Bogdanci, iz grada Balatonboglara iz Mađarske te iz grada Podstrane, posjetili su galeriju Batinske gdje su izložena dijela slikara Ivana Lackovića Croate. Nakon toga je uslijedila šetnja po jezeru „Batinska“ i kroz šumski rezervat „Crni jarki“. Na kraju su posjetili tvrtku RASCO čiji predstavnici su im prezentirali opremu i čistilice koje proizvode i proveli kroz nekoliko pogona tvrtke.