Povećane božićnice za baljanske umirovljenike s mirovinama do 400,00 eura Novosti

Povećane božićnice za baljanske umirovljenike s mirovinama do 400,00 eura

15.12.2023

Odlukom općinskog načelnika Edija Pastrovicchia baljanski umirovljenici s mirovinama manjim od 400,00 eura ove godine dobit će uvećanu božićnicu za 50%, odnosno 80,00 eura, dok će svi ostali umirovljenici i stariji od 65 godina koji ne primaju mirovinu dobiti božićnicu u visini od 55,00 eura.

Također, desetak socijalno ugroženih mještana dobiti će poklon bon u iznosu od 66,00 eura koji će moći iskoristiti nabavkom namirnica u trgovinama mješovite robe u Balama.

Već neprekidno 18 godina Općina Bale uoči božićnih i novogodišnjih blagdana umirovljenicima koji imaju najmanje deset godina prebivališta na području općine Bale isplaćuje božićnice.

Vjerujemo kako će našim umirovljenicima u blagdansko vrijeme dobro doći dodatna financijska potpora.

Isplata božićnica započinje idući tjedan.