Prijam mladog sportaša Mateja Žufića Novosti

Prijam mladog sportaša Mateja Žufića

13.11.2019

Na temelju ostvarenog odličnog sportskog rezultata Općinski načelnik Edi Pastrovicchio, zamjenik načelnika Sandi Drandić i Pročelnica Irina Gobbato, u općinskoj vijećnici danas su organizirali prijam za mladog sportaša Mateja Žufića iz Golaša, prvaka Hrvatske u kronometar utrkama u disciplini A11 kronometar vožnje klasa 3 serijski +1600.

23- godišnji Matej Žufić član je AK Istra Racing Team iz Pazina a u prvenstvu Hrvatske u kronometar utrkama u disciplini A11 kronometra vožnje klasa 3 serijski +1600 nakon svih održanih natjecanja ukupno je završio na prvom mjesto.
Prijem kod Općinskog načelnika poticaj je za njegov daljnji rad i trud.
Matej je predstavnike Općine Bale upoznao sa ovim sportom u kojem se natječe tek nešto više od 2 godine.

Općinski načelnik Edi Pastrovicchio čestitao mu je na ostvarenom rezultatu, zaželio uspjeh u daljnjim sportskim natjecanjima te mu uručio novčani bon u vrijednosti od 800,00 kuna.