Prijedlog Proračuna Općine  za 2022. godinu jednoglasno usvojen u prvom čitanju Novosti

Prijedlog Proračuna Općine za 2022. godinu jednoglasno usvojen u prvom čitanju

03.12.2021

U četvrtak navečer održana je 4. sjednica Općinskog vijeća Općine Bale. Na dnevnom redu našao se Prijedlog Proračuna za 2022. godinu i projekcije za 2023. i 2024. godinu – 1. čitanje, koji je jednoglasno usvojen od strane vijećnica i vijećnika Općine Bale.

Prijedlog Proračuna Općine Bale za 2022. godinu iznosi 17.650.000,00 kuna. Rok za podnošenje amandmana je 07.prosinca ove godine.

Na dnevnom redu našle su se još i Odluka o privremenoj zabrani izvođenja radova, Odluka o najpovoljnijoj ponudi za prodaju nekretnina, Odluka o prodaji nekretnina, Plan djelovanja u području prirodnih nepogoda za Općinu Bale-Comune di Valle u 2022.godini, Izvješće o radu Općinskog načelnika za siječanj-lipanj 2021.godine i Informacija Načelnika o darivanju potrebitih povodom božićnih i novogodišnjih blagdana.

Svi akti doneseni su jednoglasno a mogu se po objavi u Službenom glasniku preuzeti na općinskoj mrežnoj stranici www.opcina.bale-valle.hr