Prijem uzornih sportaša Novosti

Prijem uzornih sportaša

05.04.2023

Načelnik Općine Bale-Comune di Valle Edi Pastrovicchio je danas održao prijem za baljanske uspješne sportaše Judo Klubova Istarski borac i Pulafit. Njihovi članovi nižu uspjehe na županijskoj razini a najavljuju i izvrsne rezultate u nadolazećoj borilačkoj sezoni. Judo klub Istarski borac djeluje u Balama već nekoliko godina uz vodstvo trenera Elvisa Klačara.

Ovom prilikom načelnik Edi Pastrovicchio je dodijelio šestorici mladih boraca Zahvalnice te bonove od 30,00 eura koje će moći iskoristiti u Istarskim knjižarama i Libru Poreč.

Načelnik im je poželio puno uspjeha u budućim aktivnostima kao članovima tako i predstavnicima kluba te obećao punu podršku Općine Bale u svim njihovim aktivnostima.