City
Radionice zdrave prehrane Novosti

Radionice zdrave prehrane

08.10.2021

Opća skupština Ujedinjenih naroda proglasila je 2021. godinu Međunarodnom godinom voća i povrća te se na poziv Saveza Društava „Naša djeca“ Općina Bale – Prijatelj djece pridružila obilježavanju Međunarodne godine voća i povrća tijekom Dječjeg tjedna.

Tom prigodom održane su s djecom radionice za podizanje svijesti o važnoj ulozi voća u prehrani.
Općina Bale donirala je raznoliko voće s kojim su baljanski mališani pripremali ukusne voćne salate.
U pripremanju zdravih obroka djeci se pridružio i Općinski načelnik Edi Pastrovicchio.

Zahvaljujemo Savezu Društava Naša djeca na simpatičnim pregačama “Za prste polizati” !!!

Spomenimo još jednom da je obilježavanja Međunarodne godine voća i povrća povećanje svijesti o nutritivnoj i zdravstvenoj dobrobiti voća i povrća i njihovom doprinosu uravnoteženoj i zdravijoj prehrani i životnom stilu.