Sutra u  Balama 9. Forum obiteljskog smještaja Istarske županije Novosti

Sutra u Balama 9. Forum obiteljskog smještaja Istarske županije

24.03.2023

HGK – Županijska komora Pula u suradnji sa Školom za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu Pula organizira 9. Forum obiteljskog smještaja Istarske županije koji će se održati u subotu, 25. ožujka s početkom u 10:00 sati u sportskoj dvorani u Balama.
Sudjelovanje je besplatno za pružatelje usluga smještaja u domaćinstvu, ali je prijava sudjelovanja obavezna putem web stranice HGK – Županijske komore Pula.
Nakon završetka Foruma, Turistička zajednica Bala organizira turističku šetnju kroz starogradsku jezgru Bala kako bi se sudionici upoznali s povijesti i kulturnom baštinom mjesta.
Forum obiteljskog smještaja je edukativni program namijenjen pružateljima usluga smještaja u domaćinstvu iz Istarske županije. Cilj je pružiti aktualne informacije o pripremi turističke sezone i uvid u trendove na turističkom tržištu, kao i novitete u ponudi i potražnji. Također, Forum će poslužiti kao platforma za razmjenu iskustava i suradnju među pružateljima usluga smještaja u domaćinstvu.