City
U Balama održana hit komedija Casabianca Novosti

U Balama održana hit komedija Casabianca

12.09.2022

Hit predstava „Casabianca“ oduševila je sinoć prepunu pozornicu u Balama na kojoj je gotovo 800 posjetitelja uživalo u duhovitim dijalozima Đurđe i Franka.

Riječ je o komediji na čakavskom dijalektu u kojoj Irena Grdinić i Mario Lipovšek Battifiaca, poznati voditeljski dvojac s malih ekrana i raznih pozornica, prikazuje smiješnu stranu života tipičnog primorskog bračnog para od 60-ih godina prošlog stoljeća do danas. Irena Grdinić, koja je utjelovila Đurđu, i Mario Lipovšek Battifiaca u liku Franka ponovno su savršeno odigrali jednu tako životnu komediju i dobro nasmijali brojnu publiku.

Gostovanje je održano na inicijativu Savjeta mladih Općine Bale a organizaciju je preuzela Turistička zajednica Bala. Na predstavi su bili i brojni posjetitelji iz cijele Istre, a svi su bili oduševljeni izvedbom ove hit komedije.