City
U Balama održan Branko Bubić nogometni turnir Novosti

U Balama održan Branko Bubić nogometni turnir

16.04.2024

U nogometnom kampu NK Istre u Balama održan je Branko Bubić nogometni turnir ekipa U11 kategorije. Na turniru je sudjelovalo osam ekipa– NK Lokomotiva, GNK Dinamo, HNK Rijeka, HNK Gorica, FC Koper, NK Domžale i US Triestina Calcio, a GNK Dinamo izašao je kao pobjednik.

Pobjednici su finale odigrali protiv hrabre Gorice, dok je borba za treće mjesto bila gusta između Rijeke i Lokomotive, s konačnom pobjedom zagrepčana. Uz glasnu podršku s tribina i natjecateljski duh svih ekipa, na kraju turnira podijelili smo nagrade za istaknute igrače, a pehar je pobjednicima uručio predsjednik NK Istre 1961, g. Branko Devide Vincenti. MVP nagradu je ove godine osvojio Vid Barberić iz Dinama te će kao nagradu putovati u Vitoriju, gdje će boraviti i trenirati s akademijom Deportivo Alavesa.