U Balama održan prijem za državnog prvaka Marca Opšivača Novosti

U Balama održan prijem za državnog prvaka Marca Opšivača

07.06.2023

Baljanin Marco Opšivač iz Kickboxing Kluba "BUDOKAI“ Rovinj je na održanom hrvatskom državnom prvenstvo u kickboxingu u Osijeku, u disciplinama ‘‘full contact‘‘ u kategoriji - 81 kg seniori uz tri pobjede osvojio titulu državnog prvaka i potvrdio svoju kvalitetu i nastavak izvrsnih rezultata. Naime, time je Marco ostvario plasman za svjetsko prvenstvo koje se održava ove godine u studenom u Portugalu. Podsjetimo, Marco je prvi borac na listi s najviše osvojenih bodova po statistici svih boraca koji su nastupili u disciplini full contact, jedini koji se borio 3 puta i ostvario 3 pobjede.
Tom prigodom općinski načelnik Edi Pastrovicchio i Pročelnica Jedinstvenog upravnog odjela Irina Gobbato upriličili su prijem za našeg državnog prvaka Marca Opšivača te mu uručili prigodni novčani bon čestitavši mu na izvrsnom uspjehu.
Na prijemu se razgovaralo i o netom održanom 8. kolo 1. hrvatske boksačke lige u Sportskoj dvorani u Balama te o Marcovim pripremama za nadolazeće svjetsko prvenstvo u kickboxingu. Općina Bale će našem državnom prvaku pružati daljnju podršku i želimo mu puno sreće i uspjeha u daljnjem radu.