City
U Balama održano 8. kolo Prve hrvatske boksačke lige Novosti

U Balama održano 8. kolo Prve hrvatske boksačke lige

16.05.2023

Ove je subote održano 8.kolo 1 HBL u organizaciji Boksačkog kluba Rovinj i pod pokroviteljstvom Općine Bale.
Kroz dan u ringu su se izmjenjivali borci iz cijele Hrvatske pa je tako održano 26 borbi mlađih kategorija te 17 seniorskih i mlađeseniorskih borbi.
Vrhunac dana bio je posljednji meč koji se željno iščekivao. Naime, spektakularnim mečom između teškaša, opasnih nokautera, domaćeg Marca Opšivača (BK Rovinj) i Ivana Rajčića (Torcida) završeno je fantastično natjecanje u Sportskoj dvorani u Balama.
U sigurno najžešćem, najdramatičnijem meču cijele sezone Hrvatske boksačke lige, domaći povratnik u ring i ljubimac publike Marco Opšivač slavio je s cijelom dvoranom i domaćim navijačima pobjedu nad odličnim, čvrstim, a isto tako motiviranim teškašem prvaka Torcide, Ivanom  Rajčićem.