City
U Galeriji Ulika održana zanimljiva prezentacija za male poduzetnike Novosti

U Galeriji Ulika održana zanimljiva prezentacija za male poduzetnike

10.05.2024

Jučer je u Galeriji Ulika naš sugrađanin Roberto Cuccurin, specijalist za web i digitalni marketing u Maistri d.d. održao zanimljivu prezentaciju pod nazivom „Ljetna Digitalna Transformacija: Digitalizacija za Restorane, Apartmane i Male Poduzetnike”.

Prezentacija je bila podijeljena u 5 poglavlja i to: Digitalna prisutnost, Google business profil (kako povećati vidljivost), Web stranice (važnosti i benefiti, alati za izradu web stranica), Social media  (društvene mreže -korištenje i benefiti objava na društvenim mrežama) sezona (Kroz društvene mreže probajte ispričati vašu priču ili priču Bala, Kreirajte sadržaj koji će zanimati gosta ili potencijalnog kupca).

Uvodno se obratio prisutnima i općinski načelnik Edi Pastrovicchio koji je dotaknuo temu uloge lokalne Turističke zajednice. Na kraju je zajedno donesena Odluka da će se još jedna prezentacija održati i u lipnju.