U subotu Prva dječja biciklijada

17.09.2020

U subotu 19.09.2020. u Balama Općina Bale, TZO Bale i Koordinacijski odbor općine Bale – Općina prijatelj djece organizira (uz poštivanje svih epidemioloških mjera) 1. dječju biciklijadu. Start biciklijade je sa trga La Musa u 10:00 sati sa trasom koja ide do priobalja (kamp Mon Perin), gdje će biti i okrijepa te povratak za Bale. Za sve one koji neće moći odraditi cijelu trasu organiziran je i vlakić koji će pomoći u savladavanju (dijela) staze.

1. dječja biciklijada organizirana je u sklopu projekta Općine Bale kao kandidata za dobivanje titule Općina prijatelj djece. Dodatno je ova biciklijada prijavljena i na UNICEF-ovu akciju Mlječna staza 2020, a za 30-ak djece Općina je osigurala donaciju UNICEF-u te djeca dobivaju majice i medalje.