City
U subotu radionica modeliranja s jumping clay glinom by Dada Art Novosti

U subotu radionica modeliranja s jumping clay glinom by Dada Art

29.08.2023

U subotu s početkom u 19:00 sati na igralištu iza škole u sklopu „Cittaslow cornera“ održati će se radionica modeliranja s jumping clay glinom koju će voditi kreativna, talentirana i vrijedna Davorka Pala iz Dada Art obrta za poduku i edukaciju, izradu nakita i suvenira.
Uz igru i zabavu kroz jumping clay glinu razvija se koncentracija, kreativnost i samopouzdanje kod djece.
Isto tako ima i rehabilitacijski učinak gdje rad s tom glinom potiče rad svih skupina mišića u rukama. Kroz kreiranje djeca stvaraju 3D sliku gdje su kreatori svoje male umjetnosti.
Svaki polaznik po završetku dobiva izrađenu figuricu za uspomenu i diplomu.
Radionice su namijenjene djeci od četvrte godine nadalje.

Za sve one koji žele da se njihovo dijete u odličnom društvu zabavi, nauči nešto novo i izvješti u izradi figurica, prijave za radionicu su otvorene i obvezne, obzirom da je radionica besplatna za sve polaznike, no broj mjesta je ograničen na 15 osoba po grupi. Prijaviti svog mališana moguće je putem e-maila na adresu opcina@bale-valle.hr do 12,00 sati u petak 01. rujna.