Javna rasprava o Prijedlogu izmjena i dopuna detaljnog plana uređenja područja Grote

01.12.2016 - 13:25

Na osnovu članka 86 i 87. Zakona o prostornom uređenju i gradnji (NN 76/07, 38/09, 55/11, 90/11 i 50/12.), a koji se primjenjuje temeljem članka 188. stavak 1. Zakona o prostornom uređenju (NN 153/13) i Zaključka Načelnika Općine Bale Klasa: 022-05/16-01/137, Urbroj: 2171/02-16-1 od 30.studenog  2016.godine, nositelj izrade Općina Bale, Jedinstveni upravni odjel Općine Bale objavljuje

PONOVNU JAVNU RASPRAVU O  PRIJEDLOGU IZMJENA I DOPUNA DETALJNOG PLANA UREĐENJA PODRUČJA GROTE

Objavljuje se Ponovna Javna rasprava o Prijedlogu Izmjena i dopuna Detaljnog plana uređenja područja Grote ( u daljnjem tekstu Plan).

Ponovna Javna rasprava o Prijedlogu Planu trajati će od 12.prosinca 2016. godine do 20. prosinca 2016.godine.

Javni uvid u Prijedlog Plana moguć je u vrijeme trajanja Javne rasprave, svaki radni dan  u vremenu od  9.00 do 12.00 u vijećnici Općine Bale, Trg Tomaso Bembo 1.

Javno izlaganje o Prijedlogu Plana održati će izrađivač APE d.o.o. Zagreb, dana 13.prosinca 2016. godine u 13.00 sati u Općinskoj vijećnici, Trg Tomaso Bembo 1.

Na Prijedlog Plana u vrijeme trajanja ponovne Javne rasprave, sudionici u javnoj raspravi tijela i osobe određene posebnim propisima dostavljaju svoje pismeno očitovanje.

Građani i udruge sudjeluju u javnoj raspravi na način da imaju pristupa na javni uvid, postavljaju pitanja tijekom javnog izlaganja, mogu upisati prijedloge i primjedbe u knjigu primjedbi koja se nalazi uz Prijedlog Plana, daju primjedbe u zapisnik za vrijeme javnog izlaganja, upućuju nositelju izrade pisane prijedloge u roku određenom o javnoj raspravi.

Predmet ovih Izmjena i dopuna Detaljnog plana uređenja područja Grote odnosi se samo na izmjene utvrđene u članku 6. Odluke o izradi Izmjena i dopuna Detaljnog plana uređenja područja Grote (Službeni glasnik Općine Bale broj 02/13, 03/16, 04/16, 05/16-ispravak) te se druge primjedbe, prijedlozi i očitovanja neće razmatrati. Prijedlozi i primjedbe koji nisu dostavljeni u roku i nisu čitko napisani, neće se uzeti u obzir u pripremi izvješća o javnoj raspravi.

Jedinstveni upravni odjel
Općine Bale