OBAVIJEST - PROPUSNICA

23.03.2020 - 16:34

Na osnovi Odluke o zabrani napuštanja mjesta prebivališta i stalnog boravka u Republici Hrvatskoj, koju je donio Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske 23.ožujka 2020., Stožer civilne zaštite Općine Bale daje

OBAVIJEST

Dana 23.ožujka 2020. stupila je na snagu mjera zabrane napuštanja mjesta prebivališta i stalnog boravka. Izvan mjesta prebivališta i stalnog boravka moguće je kretati se uz valjanu propusnicu.

Propusnicu izdaju:

1. poslodavac za odlaske na posao, dostavu, opskrbu i slično,
2. izabrani lječnik obiteljske medicine – u slučaju potrebe za medicinskom skrbi
3. Stožer civilne zaštite općine Bale – za ostale vitalne obiteljske potrebe kao što su pružanje skrbi djeci ili starijim osobama, kupnja hrane i osnovnih potrepština.

Za propusnice koje izdaje Stožer CZ Općine Bale, obratite se zamjeniku načelnika Stožera CZ  Vedranu Šetić na broj telefona 098-208-524.

Napominjemo da će se Propusnice izdavati isključivo za gore navedene razloge.

>> LINK NA OBRAZAC PROPUSNICE <<