19.04.2015 - 19:12

U cilju olakšavanja problema i poteškoća s kojima se pojedinci susreću te poboljšanja kvalitete u pružanju usluga građanima, Ministarstvo unutarnjih poslova je pokrenulo projekt Mobilnog šalterskog ureda (mobilni kofer), odnosno mobilnog ureda za obavljanje upravnih poslova.

Mobilni kofer bit će u Balama u petak 10.travnja od 09.30 do 14.00 sati, a nalazit će se u prostorijama Galerije Ulika u sjedištu Turističke zajednice Općine Bale, Rovinjska 1, Bale.

Pozivamo sve zainteresirane mještane da iskoriste dolazak mobilnog kofera u Bale za rješavanje svojih upravnih poslova (npr. prijava i odjava prebivališta ili boravišta, ishođenje uvjerenja o prebivalištu i matičnom broju građana, podnošenje zahtjeva za osobne iskaznice, putovnice, vozačke dozvole i registraciju vozila).

Općina Bale