Poziv na prezentaciju natječaja za male projekte u zajednici ,,Mali projekti za bolje sutra"

16.03.2016 - 10:42

Zaklada za poticanje partnerstva i razvoja civilnog drustva je dana 10.03.2016. godine raspisala Natječaj za male projekte u zajednici ,Mali projekti za bolje sutra". Natječaj je otvoren do 11.04.2016. godine, a financijska sredstva osigurana su iz Fonda gradova i općina za 2016. godinu kojeg čini 17 gradova i općina sa područja lstarske županije. Ukupan fond iz kojeg se raspisuje natječaj iznosi 220.000,00 kuna, a iznos najveće pojedinačne financijske potpore je ove godine povećan na 15.000,00 kuna.

Na natječaj se mogu prijaviti udruge, ustanove i mjesni odbori koji imaju sjedište registrirano u gradovima i općinama članovima Fonda gradova i općina: Buzet, Buje, Labin, Novigrad, Pazin, Vodnjan, Poreč, Rovinj, Kanfanar, Svetvinčenat, Vrsar, Marčana, Motovun, Ližnjan, Medulin, Funtana i Bale.

Ovim natječajem se nastoji potaknuti građane na uključivanje u rješavanje problema koje su prepoznali u svojoj lokalnoj zajednici. U svrhu upoznavanja svih potencijalnih prijavitelja sa uvjetima natječaja kojima moraju udovoljavati te cjelokupnom natječajnom dokumentacijom, Zaklada (www.civilnodrustvo-istra.hr) organizira prezentaciju natječaja za male projekte na koju Vas ovim putem pozivamo.

Prezentacija će se održati u petak, 18.03.2016. godine u prostorima Vijećnice Opcine Bale, na adresi Trg Tomaso Bembo 1, s početkom u 16.00 sati. Predviđeno trajanje prezentacije je 1sat. Molimo da sudjelovanje potvrdite na adresu e-poste zaklada@civilnodrustvo-istra.hr najkasnije do 17.03.2016. godine sa sljedećim informacijama: ime i prezime, organizacija i napomena: ,prezentacija malih projekata u Balama" .

Veselimo se Vašem dolasku!

Srdačan pozdrav,
Tijana Biletic
Strucna suradnica za financijske potpore