Predavanje na temu "EU FONDOVI I OSTALE MOGUĆNOSTI FINANCIRANJA"

01.09.2016 - 13:00

U sklopu provođenja projektnih aktivnost u okviru mjere III.1. "Pripremna potpora",  financiranog od strane Ministarstva poljoprivrede- Uprava ribarstvo, LAGUR Istarska batana organizira dva predavanja o mogućnostima financiranja projekata sredstvima EU fondova za predstavnike javnog i civilnog sektora, te gospodarskog sektora ribarstva s područja LAGUR-a (gradovi Rovinj i Vodnjan, te općine Bale, Barban, Fažana, Kanfanar, Ližnjan, Marčana, Medulin i Svetvinčenat).

Prvo predavanje održati će se dana 07. rujna 2016. (srijeda), u Medulinu, na adresi Centar 58 na 1. katu u „Bloku 11“ iznad 3MC centra, s početkom u 10:00 sati, a drugo dana 08. rujna 2016. (četvrtak), u Rovinju, na adresi Trg Maršala Tita 3 na 2. katu, u velikoj sali Doma kulture, s početkom u 09:00 sati.

Program predavanja za oba dana nalaze se OVDJE.