Službeno priopćenje sa 01-2016. Sjednice Općinskog vijeća Općine Bale

OPĆINA BALE
OPĆINSKO VIJEĆE
Bale, 03. veljače 2016. godine

Na temelju članka 86. Poslovnika Općinskog vijeća Općine Bale (Službeni glasnik br.05/09 i 02/13) Predsjenik Općinskog vijeća Općine Bale donosi

SLUŽBENO PRIOPĆENJE
Sa 01-2016. Sjednice Općinskog vijeća Općine Bale

Sjednica je održana dana 02.02.2016.godine u sjedištu Općine Bale, Trg Tomaso Bembo 1, sa početkom u 18,00 sati.
Sjednici je prisustvovalo 8 od 11 vijećnika, načelnik, zamjenik načelnika, pročelnica, te  djelatnica JUO općine Bale.
Na početku sjednice utvrđen je Dnevni red sjednice sa ukupno 9. točaka, a na samom početku sjednice prihvaćen je Zapisnik sa 10-2015. sjednice Općinskog vijeća.
Općinsko vijeće je donijelo Zaključak o davanju mišljenja o Nacrtu konačnog prijedloga izmjena i dopuna Prostornog plana Istarske županije.
Donijeta je Odluka o raspoređivanju sredstava za financiranje političkih stranaka i članova predstavničkog tijela izabranih s liste birača iz proračuna Općine Bale za 2016.godinu.
Općinsko vijeće prihvatilo je Izvješće Državnog ureda za reviziju o obavljenoj reviziji učinkovitosti upravljanja i raspolaganja nekretninama.
Općinsko vijeće donijelo je Odluku o autotaksi prijevozu, kojom se regulira obavljanje usluga autotaksi prijevozu na području Općine Bale.
Donijeta je Odluka o raspisivanju javnog natječaja za prodaju nekretnina i zamjenu nekretnina.
Općinsko vijeće donijelo je Zaključak o davanju suglasnosti na Program rada Vlastitog pogona za obavljanje komunalnih djelatnosti u Općini Bale za 2016.godinu.
Općinsko vijeće primilo je na znanje Program rada Forlanette d.o.o. za 2016.godinu.

Predsjednik Općinskog vijeća
Vedran Šetić