Službeno priopćenje sa 04-2016. Sjednice Općinskog vijeća Općine Bale

OPĆINA BALE
OPĆINSKO VIJEĆE
Bale, 26. kolovoz 2016. godine

Na temelju članka 86. Poslovnika Općinskog vijeća Općine Bale (Službeni glasnik br.05/09 i 02/13) Predsjenik Općinskog vijeća Općine Bale donosi

Službeno priopćenje sa 04-2016. Sjednice Općinskog vijeća Općine Bale

Sjednica je održana dana 25.08.2016.godine u sjedištu Općine Bale, Trg Tomaso Bembo 1, sa početkom u 20,00 sati.
Sjednici je prisustvovalo 9 od 11 vijećnika, načelnik, pročelnica, te djelatnica JUO općine Bale.
Na početku sjednice utvrđen je Dnevni red sjednice sa ukupno 14. točaka, a na samom početku sjednice prihvaćen je Zapisnik sa 03-2016. sjednice Općinskog vijeća.
Donijet je Polugodišnji izvještaj o izvršenju proračuna Općine Bale za 2016.godinu.
Po sprovedenom javnom natječaju, donijeta je Odluka o odabiru najpovoljnije ponude za kupnju nekretnina.
Donijeta je Odluka o II izmjenama i dopunama Detaljnog plana uređenja područja Grote.
Općinsko vijeće donijelo je Zaključak o davanju suglasnosti na Odluku o poništenju dijela Odluke o najpovoljnijem natjecatelju.
Donijeta je Odluka o raspisivanju javnog natječaja za osnivanje prava gradnje, a odnosi se na parcele „za jednu kunu“ u području Grote.
Donijet je Plan motrenja, čuvanja, ophodnji i dojave za područje Općine Bale za 2016.g.
Također je donesen i Plan operativne provedbe programa aktivnosti vlade RH u provedbi posenbnih mjera zaštite od požara.
Prihvaćeni su Izvještaji o radu DVD-a Bale i JVP Rovinj za 2015.g., te Plan rada JVP Rovinj za 2016.g.
Donijeta je Odluka o ukidanju svojstva javnog dobra u općoj upravi.

Predsjednik Općinskog vijeća
Vedran Šetić