I ove blagdane darivamo naše mještane

19.04.2015

Tradicionalno u prigodi Božića Općina Bale daruje svoje najmlađe stanovnike, umirovljenike i socijalno ugrožene mještane za što je izdvojeno 115.000,00 kn.

Ove godine razveselili smo 127 mališana prigodnim paketićima. Darove su dobila  djeca od  jedne do deset godina. Naši najmlađi iz vrtića, hrvatske i talijanske osnovne škole održali su u četvrtak u Sportskoj dvorani u Balama prigodnu priredbu uz prisutnost Djeda Božićnjaka na kojoj su podijeljeni darovi.

Općina Bale ni ove godine nije zaboravila na svoje sumještane starije dobi - 252 umirovljenika dobit će novčani bon od 350 kuna, dok će 8 mještana slabijeg imovnog stanja Općina darovati bonom od 500 kuna.

Također Općina Bale darivati će svaku obitelj prigodnim darom koji će se uručiti na svečanom Božićnom koncertu u subotu dana 20.prosinca 2014. godine u Sportskoj dvorani s početkom u 19,00 sati.