Priopćenje o izborima članova vijeća nacionalnih manjina i o izborima predstavnika nacionalnih manjina u jedinicama lokalne i područne (regionalne) samouprave

04.04.2019

Odlukom Vlade Republike Hrvatske od 28. ožujka 2019., o raspisivanju izbora za članove vijeća nacionalnih manjina u jedinicama lokalne i područne (regionalne) samouprave i Odlukom Vlade Republike Hrvatske od 28. ožujka 2019., o raspisivanju izbora za predstavnike nacionalnih manjina u jedinicama lokalne i područne (regionalne) samouprave, raspisani su izbori članova vijeća nacionalnih manjina i izbori predstavnika nacionalnih manjina u jedinicama lokalne i područne (regionalne) samouprave.

Odluke Vlade Republike Hrvatske stupaju na snagu 3. travnja 2019. a biti će objavljene u „Narodnim novinama“ i na mrežnoj stranici Državnog izbornog povjerenstva Republike Hrvatske www.izbori.hr

Izbori će se održati u nedjelju, 5. svibnja 2019.

>> Priopćenje (u PDF formatu) <<