Uskrsni bonovi umirovljenicima, starijima od 65 godina i socijalno ugroženima

08.04.2020

Općina Bale će i ove godine povodom Uskrsa dodijeliti poklon bonove u iznosu od 150,00 kuna umirovljenicima, osobama starijima od 65 godina i socijalno ugroženim građanima.  Sveukupno je to 293 bonova za što je Općina Bale izdvojila iz Proračuna ukupno 43.950,00 kn. Sredstva za Uskršnje poklon bonove osigurana su u okviru Socijalnog programa Općine Bale za 2020. godinu kojim su očuvana sva socijalna davanja iz prethodnih razdoblja bez obzira na trenutno stanje u zemlji. Bonovi su se već danas počeli dostavljati na kućnu adresu a moći će se potrošiti u trgovini mješovitom robom u Balama.

Molimo mještane da ukoliko nisu dobili uskrsni bon na svoju kućnu adresu, a na to imaju pravo, da se jave u Jedinstveni upravni odjel Općine Bale na tel. 824-303.